Операційно-анестезіологічна служба з палатою інтенсивної терапії

Операційно-анестезіологічна служба з палатою інтенсивної терапії

Завідувач відділу, лікар - анестезіолог І категорії, Рожков Олександр Олександрович

Операційно-анестезіологічна служба клініки українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності включає в себе дві обладнанні операційні, стерелізіційне приміщення та палату інтенсивної терапії. Головною метою в роботі операційно-анестезіологічної служби є проведення оперативних втручань, надання пацієнтам анестезіологічної допомоги, підготовка до операції та проведення, за потребою, інтенсивної терапії у післяопераційному періоді.

Для можливості проведення більш складних операцій з мінімальним ризиком для пацієнтів нещодавно операційне відділення було оснащено більш сучасним обладнанням. Зараз лікарі-анестезіологи в своєму роспорядженні мають новітню систему нагляду за станом хворого для моніторингу вітальних функцій пацієнта під час операції та в післяопераційному періоді, сучасну наркозно-дихальну анестезіологічну станцію для надання анестезіологічного посібника на високому рівні підліткам, дітям малодшого віку, дорослим пацієнтам та людям похилого віку. Є все необхідне для надання невідкладної та екстреної допомоги не тільки в операційній та в палаті інтенсивної терапії, але і в відділеннях клініки.

В операційних лікарі — травматологи отримали в своє роспорядження нові операційні столи з широким спектром можливостей, в тому числі можливість використання наявної С-подібної ренгелогічної системи для візуалізації інвазійних процедур, сучасне світодіодне освітлення, електрохірургічний апарат з можливістю виконання монополярного та біполярного різання та коагуляції при хірургічних втручаннях. З’явився новий сучасний бездротовий електричний хірургічний інструмент для виконання під час хірургічних втручань, пов’язаних з різанням кісток або кісткових тканин та свердлінням, розсвердленням, притягненням дротів, штифтів.