Функціональна діагностика

Ренген-кабінет

В ренген-кабінеті проводяться такі ренгендіагностичні дослідження: ренгенография органів грудної клітини, ренгендослідження кістково-суглобової системи(ренгенографія хребта, ребер, кісток тазу, кісток кінцівок. Ренген-кабінет обслуговує хворих всіх відділень клініки.

Обладнання:

В ренгендіагностичному кабінеті з’явилось нове обладнання — ренгенівська діагностична система Calipso F MTOes, виробник General Medical  Merate,Італія. Новий ренгенівський апарат має значні переваги над старим, завдяки  тому, що ренген-зображення більш чіткі; зменшуеться вітсоток дефектів на плівці; є можливість збегігати зображення на компакт-диск та друкувати на термоплівці за допомогою спеціального принтера, що сприяє більш комфортній праці ренген-лаборанта. Для пацієнтів цей апарат кращий тим, що він є малодозовим та прискорює швидкість очікування результатів.

 

Кабінет ультразвукового дослідження

Ультразвукове дослідження — УЗД дослідження-це дослідження органів і тканин за допомогою ультразвукових «хвиль», які проходячи через тканини різних органів, а точніше через кордони між різними тканинами органів, по-різному відбивається від них. Спеціальний датчик фіксує ці зміни і переводить їх в графічне зображення, яке може бути зафіксоване на моніторі.

Обладнання:

Кабінет ультразвукового дослідження має в своєму розпоряджені новий УЗД апарат HITACHI arietta V 70.Висока якість візуалізації і інфориативності дослідження дасягаються за рахунок використання передових технологій обробки зображення і просунутих режимів дослідження. Система забеспечує високоякісну сірошкальну візуалізацію, підтримує доплерівське кольорове картування кровотоку для якісної оцінки, а також спектральне доплерівське дослідження для кількістної оцінки.